X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اخبار قرآنی
 
 
۲۴ و ۲۵ فروردین در زنجان برگزار می‌شود: 
 
کارگاه آموزشی روش تحقیق در قرآن   
 
 
 
           
 
 مدیر مسئول کانون تخصصی قرآن و نماز امام علی (ع) زنجان گفت: نخستین کارگاه آموزشی روش تحقیق موضوعی در قرآن کریم در این استان برگزار می‌شود.  

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان،‌ جلیل رضایی اظهار کرد: این نشست 24 و 25 فروردین با حضور دکتر حسین مرادی و دکتر ابوالقاسم اجاقلو در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
وی هدف از برگزاری این نشست را تعمیق آیات قرآنی در بین افراد دانست و افزود: کانون تخصصی قرآن و نماز در نظر دارد تا با برگزاری این نشست‌ها جوانان و نوجوانان را با مفاهیم و آیات ناب قرآنی آشنا سازد و موجب نهادینه کردن این باور در عمق وجودی افراد شود.
مدیر مسئول کانون تخصصی قرآن و نماز استان زنجان به فعالیت‌های کانون تخصصی قرآن و نماز اشاره کرد و افزود: این کانون فعالیت‌های قرآنی کانون‌های مساجد استان را ساماندهی کرده و تمام این برنامه‌ها به صورت متمرکز و منسجم در کانون امام علی (ع) اجرا می‌شود.
وی با اعلام اینکه این کانون از سال 85 فعالیت خود را در زمینه فعالیت‌های قرآنی آغاز کرده است، خاطر نشان ساخت: کانون امام علی (ع) سال گذشته با اخذ مجوز به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
رضایی به فعالیت‌های این کانون اشاره کرد و یاد‌آور شد: در کانون تخصصی قرآن و نماز، کلاس‌های عمومی و تخصصی برای علاقمندان قرآن کریم برگزار می‌شود.
وی افزود: کلاس‌های عمومی ویژه اقشار مختلف مردم بوده و شامل نشست‌ها و جلسات قرآنی، انس با قرآن کریم و آموزش تجوید، صحیح‌خوانی و روخوانی قرآن کریم است.
مدیر مسئول کانون امام علی (ع) زنجان ادامه داد: در بخش تخصصی نیز افراد به صورت کاملا تخصصی با تفسیر قرآن کریم و تدبر در آیات قرآن کریم آشنا می‌شوند.
رضایی تصریح کرد: برگزاری مباحث قرآن کریم و مسابقات کتابخوانی با موضوعات قرآنی را از دیگر فعالیت‌هایی اعلام کرد که در بخش تخصصی آموزش قرآن کریم به افراد ارائه می‌شود.نوشته شده در تاریخ یکشنبه 16 فروردین 1388 توسط سراج
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ