اخبار قرآنی
 

انتشار قرآن جعلی در سطح خاورمیانه

تصویر بزرگ
قرآن جدید جعلی با نام "فرقان حقیقی" (True Furqan ) در سطح وسیعی در خاورمیانه در حال انتشار است.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع)- ابنا- بر اساس گزارش دریافتی از جبهه آزادی اسلامی فیلیپین این قرآن جعلی با نام "فرقان حقیقی" از سوی دو انتشارات آمریکایی به صورت گسترده ای در حال انتشار است.

 کتاب اسمانی قرآن که اکنون در دست مسلمانان است و کتاب مقدس انان بشمار می رود، مربوط به 1400 سال پیش است و با وجود اینکه تابحال به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است ؛اما مانند انجیل نیست که چندین بار تحریف شده باشد.

قرانی که هم اکنون در دست مسلمانان قرار دارد، چه ترجمه انگلیسی آن و چه ترجمه های دیگر  دارای 114 سوره می باشد، اما بر اساس گزارش جبهه آزادی اسلامی فیلیپین ، این قران جعلی که در قرن 21 به چاپ رسیده دارای 77 سوره می باشد.

گرداورندگان این قران جعلی ضمن کم کردن از شمار سوره ها ،سوره ها ی دیگری نیز از جمله سوره الجنا و سوره انجیل را به این قران جعلی اضافه کردند.

به گفته جبهه آزادی اسلامی فیلیپین، در این کتاب جعلی، سوره ها بجای اینکه با بسم الله آغاز شود، باواژه ای که مربوط به مسیحیان است یعنی "تثلیث مقدس" آغاز می شود. این کتاب جعلی دارای 366 صفحه و بصورت عربی و انگلیسی چاپ شده است.

این گزارش حاکی است که این قران جعلی برخلاف اعتقادات مسلمانان و بیشتر بر اساس اموزه های مسیحیت تحریف شده تدوین شده است. در یکی از آیه های این کتاب، بیش از یک زن را فحشا تلقی کرده و طلاق را بر خلاف شرع و غیر مجاز شمرده است. همچنین جهاد را حرام و ممنوع اعلام کرده است.

گفتنی است، کتاب جعلی فرقان حقیقی در حدود 3 دلار بفروش می رسد.نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 توسط سراج
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ